Vibrační plošina – DreamHealther

Nejlepší a nejúčinnější plošina na světě!

Lipolytický vibrační přístroj DreamHealther na cvičení, řešení pro spalování tělesného tuku okolo břicha a z vnitřních orgánů. Nejenom k hubnutí, má i zdravotní účinky!

Zabíjí tuky a vyhlazuje celulitidu

Vibrační plošina – DreamHealtherDreamHealther MM-7500, lipolytický vibrační přístroj na cvičení je novým řešením pro spalování tělesného tuku zejména okolo břicha a tuku z vnitřních orgánů. Toho je dosaženo pomocí převádění rotačního pohybu výkonného motoru na bilaterální symetrickou amplitudovou energii. Tento houpací účinek může poskytovat nejlepší cvičení v krátkém čase (během deseti minut) bez potřeby namáhavé fyzické síly. Používání tohoto přístroje podnítí zvýšení metabolismu a tím pokračuje spalování tuku, i když bylo cvičení dokončeno.

Optimální účinek cvičení je dosažen ve velice krátkém čase (10 minut pro maximální výsledky – ověřeno z testů). Při pravidelném každodenním cvičení je dosaženo obdivuhodných výsledků již po prvních dvou týdnech.

Při používaní přístroje není třeba fyzické síly, výdrže nebo obratnosti a stále je dosaženo plného účinku cvičení.

O kontraindikacích je každý klient/ka individuálně a důsledně poučení přímo v provozovně. DreamHealther si u nás získal spoustu spokojených klientů!

Jak cvičit na plošině

Při pravidelném cvičení na vibrační plošině 3 krát týdně na 30 minut, dochází k výraznému zpevňování postavy a úbytku podkožního tuku. Lipolytický vibrační stroj vibruje a svaly na celém těle se stahují a uvolňují několikrát za sekundu. Díky vibracím svaly pracují mnohem intenzívněji, aniž pociťujeme námahu. 30 minut cvičení je jako hodina či hodina a půl v tělocvičně. Tuk se mění ve svalovou hmotu. Vibrační trénink umožňuje kvalitně procvičit svaly celého těla, zlepšuje svalovou sílu, krevní oběh, odbourává celulitidu. Cvičení na vibrační plošině lze pozastavit rozvoj osteoporózy. Je to také skvělý pomocník v boji s celulitidou.

Vibrační plošina – DreamHealther

Ceník

1 lekce200 Kč
10 lekcí 1 500 Kč
20 lekcí2 500 Kč
30 lekcí3 300 Kč
Měsíční permanentka (12 lekcí)1 200 Kč

Platnost měsíční permanentky je 30 dní od zakoupení. Permanentka je nepřenosná, nestornovatelná.

Aby cvičení bylo opravdu účinné a efektivní je nutno chodit pravidelně! Proto upravujeme platnost permanentek na omezenou dobu.

Platnost permanentek:

10 lekcí2 měsíce
20 lekcí3 měsíce
30 lekcí4 měsíce

Pokud z nějakého důvodu nemůžete lekce navštěvovat, lze individuelně platnost permanentky prodloužit. Stačí vše domluvit na recepci.

Permanentka cvičení na vibrační plošině Dream Healther platí i na všechny podtlakové stroje ve studiu. Kombinujte si cvičení podle své chuti.

Video

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]