Áyurvéda

Áyurvéda je sanskrtské slovo a znamená vědění o životě. Je nejstarší zachovalý systém léčby na světě skládající se z unikátního systému stravování, bylinné terapie, relaxace, jógy, meditace, různých procedur včetně masáží, detoxikace a regenerace organizmu.

Áyurvédská kosmetika využívá pestrou škálu přírodních olejů, květin, koření, bylin, ovoce i ořechů. Ingredience jsou vždy namíchány podle promyšlených principů tak, aby se jednotlivé látky vzájemně doplňovaly a podporovaly.

Ájurvédské kosmetické produkty jsou oblíbené také pro své přirozené vůně. Do produktů se přidávají přírodní výtažky z rostlin i ovoce. Oblíbené je například santalové dřevo, citrusy, máta či cypřiš. Během péče o tělo tak osvěžíte mysl i aromaterapií.

Áyurvéda

Áyurvéda v kosmetice

Speciální kosmetická ošetření, masáže a procedury. Pracujeme se špičkovými přípravky Áyurvédské kosmetiky. Péče o tělo, pleť i vlasy.

Přírodní kosmetika Eliah Sahil

Přírodní kosmetika Eliah Sahil v sobě spojuje přirozenost s cennými ingrediencemi a elementy pro péči o Vaši pleť. Sortiment Eliah Sahil se dá rozdělit do dvou kategorií. Jednou jsou vysoce kvalitní tělové bio oleje, které skutečně potěší každou pokožku. Druhou, méně obvyklou, avšak zcela výjimečnou pro své účinky, je prášková kosmetika. Obsahuje vysoce kvalitní byliny, rostliny, květiny, esence a minerální látky, vše ve formě prášku. Bez vody, obsahující 100% přírodní aktivní látky. Bez konzervačních látek, tenzidů, alkoholu a parfemace.

ÁyurvédaEliah Sahil ošetření

Velmi relaxační a omlazující ošetření. Budete jako „znovuzrozená“.

Popis procedury

Peeling s himálajskou solí, vitamíny a bylinami, speciální masáž hlavy, obličeje, krku, dekoltu, rukou áyurvédskými oleji dle typu pleti a ošetření, na výběr Bio mandlový, jojobový nebo arganový olej, maska, závěrečná péče.

Ceník

Doba ošetření60 minut890 Kč

Mysteribath

Mysteribath je speciální indický prášek, 100% přírodní ájurvédská kosmetika bez konzervantů.

Tato směs vychází ze starodávného ájurvédského receptu. Pravidelné masáže minerálním práškem obsahujícím byliny, namleté kořeny rostlin, minerály oddalují stárnutí, osvěžují pokožku a svalstvo, podporují krevní oběh a také vylučování odpadních látek. Mysteribath obsahuje pečlivě vybrané byliny a minerální jíl z řek a jezer v oblasti panenských lesů. Obsahují mnoho minerálů a jsou důmyslně smíchány na základě starodávného receptu.

ÁyurvédaMysteribath čistí kožní póry, podporuje vylučování toxinů, odstraňuje únavu, podporuje krevní oběh a regeneruje organismus. Je vhodný pro citlivější a jemnější pokožku. Pravidelné koupele a masáž s minerálním práškem Mysteribath udržuje pokožku svěží a vláčnou, celkově zklidňuje a přináší pocit svěžesti a uvolnění.

Mysteribath ošetření

Popis procedury

Odlíčení pleti, peeling, speciální masáž hlavy, masáž obličeje, krku, dekoltu, rukou Mysteribath směsí. Ve výsledku budete zářivá, svěží a odpočatá, a to nejen Vaše pleť.

Ceník

Doba ošetření60 minut890 Kč

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám