Čokoládová masáž

Luxusní zážitek s čokoládou

Jedná se o exkluzivní masáž celého těla, která působí na všechny smysly a podporuje dobrou náladu. Čokoláda vyživuje a hydratuje kůži, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu) a zpomaluje proces předčasného stárnutí kůže. Tonizuje a vyhlazuje pokožku.

Je perlou mezi zkrášlujícími procedurami a nepřiberete po ní ani „deko“. Čokoláda je plná vitamínů a minerálů a působí jako afrodiziakum. V neposlední řadě působí proti celulitidě a vráskám. Při čokoládové masáži dochází k aktivaci látkové výměny, probíhá detoxikace organismu a je odváděná voda, která způsobuje otoky. Pokožce navrací jemnost a pružnost. Výsledkem je hebká a hladká pokožka a dobrá nálada.

Účinky masáže

 1. Podporuje odplavování toxických látek z těla
 2. Vyživuje a omlazuje pokožku
 3. Zbavuje pleť vrásek a suché kůže a navrací jí jemnost a pružnost
 1. Účinně bojuje s celulitidou a celkově pomáhá formovat postavu
 2. Působí také na tvorbu hormonů radosti
 3. Výborná k odstranění deprese a stresu

Popis procedury

Masérka provede peeling z kakaových bobů a třtinového cukru, který povzbudí Vaše smysly. Následně teplými ručníky peeling odstraní a následuje masáž teplou čokoládou (99% kakaa). Masáž je velice jemná a příjemná. Po masáži se provede zábal, klient odpočívá a relaxuje při hudbě, poté se opět teplými ručníky čokoláda odstraní. Klient nemusí vstávat a sprchovat se. Aby byl efekt dokonalý, provede se masáž bambuckým máslem. A na závěr sladká tečka v podobě šálku horké čokolády.

Kontraindikace

 • Alergie na čokoládu
 • Ekzémy
 • Akutní kožní problémy
 • Akutní virové onemocnění
 • Vysoký krevní tlak
 • Těhotenství

Ceník

Délka masáže90 minut1200 Kč

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]