Vacupress – přístrojové baňkování

Vacupress je masážní přístroj, který pomocí nastavitelného podtlaku dokáže mechanicky oddělit nahromaděné tukové buňky ze shluků, a tím vrátit jejich přirozený metabolismus do normálního stavu. Zároveň Vacupress dokáže výrazným způsobem zpevnit podkožní vazivo. Vacupress je také pomocník při redukci celulitidy.

Podtlakovou masáží dochází k rozštěpení zapouzdřených tukových buněk. Uvolněný obsah tukových buněk se dostane do mezibuněčného prostoru a následně je odplaven lymfatickým systémem. Odpadní látky jsou vyloučeny z těla a uvolněný tuk je využitý jako přirozený zdroj energie. I v dalších dnech po ošetření je podpořeno zvýšené spalování podkožního tuku. Dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení.

Vacupress – přístrojové baňkování

Silným prokrvením pokožky se zlepší její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Během několika procedur se kůže viditelně zpevňuje a vyhlazuje.

Přístroj Vacupress tedy dosahuje vynikajících výsledků při redukci celulitidy, zpevňování pokožky, zeštíhlení problematických partií a při formování postavy.

Dále se Vacupress využívá při očistě neboli detoxikaci organismu, kdy lokálně zvyšuje prokrvení organismu a spalování tuků, čímž redukuje podkožní tuk – odstraňuje celulitidu, prokrvuje a regeneruje vazivo, vyhlazuje pokožku a celkově napomáhá při lymfatické drenáži.

Velmi důležitá je potřeba dodržovat pitný režim. Doporučujeme 3 litry vody denně, ne však močopudné pití jako pivo a káva.

Používáme profesionální přístroj NIODÉ VAC III.

Výsledek je ihned

Vacupress – přístrojové baňkováníPo Vacupress terapii se budete cítit lépe, zaznamenáte viditelné změny ve vzhledu ošetřované lokality. Bude nastartován proces obnovy podkožního vaziva, zvýšen metabolismus v tukové tkáni a nastartován proces jeho odbourávání.

Pro lepší výsledek se k Vacupress masáži doporučují speciální zábaly. Zábaly podporují úbytek na objemu a celkově zlepšují vzhled kůže postižené celulitidou. Ve spojení  s Vacupress masáží se zlepšuje spalování podkožního tuku a podporuje krevní oběh, přičemž se stimuluje odvod toxických látek a zplodin vzniklých látkovou výměnou.

Doporučený počet masáží je velmi individuální, zpravidla jde o 10 – 15 masáží (2 – 3 krát týdně). Efekt je trvalý, pokud je dále dodržována správná životospráva a dostatečný přísun tekutin. Udržovací masáž je vhodná jednou za 4 – 6 týdnů. Velmi nutné je dodržovat pitný režim po celou dobu kůry! 

Účinky masáže

 1. aktivace a zlepšení lymfatického toku
 2. odstranění celulitidy, tzv.pomerančové kůže
 3. odbourání podkožního tuku, zeštíhlení
 4. zpevnění podkožního vaziva ochablých tělesných partií
 5. vyhlazení pokožky
 1. zlepšení stavu strií
 2. zpevnění ochablého bříška, stehen, hýždí
 3. odstranění tzv. „syndromu jezdeckých kalhot“
 4. posílení ochablých svalů na straně paží

Vacupress – přístrojové baňkování

Kontraindikace

 • křečové žíly
 • poruchy a nemoci štítné žlázy
 • srdeční choroby (vysoký krevní tlak)
 • trombóza
 • poruchy ledvin
 • zánětlivé stavy, rakovina nebo AIDS
 • vyšší stádium těhotenství

Ceník

Standardně se provádí 60ti minutová masáž na všech partiích, abychom docílili rovnoměrný úbytek. Má-li klientka problém s konkrétní partií, postačí 40ti minutová masáž se zaměřením na danou partii. Po proceduře máte pevnější a hladší pokožku a nastartovaný metabolismus.

Zeštíhlení partií

Bříško, hýždě, boky, záda, nohy, lýtka60 minut650 Kč
Permanentka10 ošetření5 500 Kč

Redukce celulitidy

Nohy, hýždě, lýtka40 minut490 Kč
Permanentka10 ošetření3 990 Kč

Ke každému ošetření si můžete přikoupit zábal + přístrojovou lymfodrenáž za 250 Kč.

Podmínky garance

 • dodržování pitného režimu
 • klient v této době nepodstupuje hormonální léčbu

Fotogalerie

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]