Masáž Garshan

Je považována současně za relaxační i za povzbuzující masáž. Dochází při ní k podpoře pohybu lymfy a posiluje se jejím prostřednictvím krevní oběh. Z tělních buněk se díky intenzivnímu okysličování snáze uvolňují škodlivé toxiny.

Masáž GarshanAyurvédská masáž Garshan významně přispívá k odstraňování a předcházení celulitidy a rovněž napomáhá redukci váhy. Doporučuje se aplikovat pravidelně a dlouhodobě a tak se jejím prostřednictvím úspěšně čelí jarní a podzimní únavě, nedostatku energie, pocitům oslabených a těžkých končetin apod.

Provádí se buď jako celková procedura nebo ji lze jednotlivě zaměřit buď na horní nebo na dolní část těla. Tato masáž celkově omlazuje, zvláčňuje pokožku a dostavuje se po ní příjemný pocit tepla, čistoty a síly. Takto ošetřená pokožka je výborně připravena přijímat léčivé složky ze zábalů, jež mohou následovat. Podporuje celkovou regeneraci. Pokud tuto masáž člověk jednou vyzkouší, získá tak nezapomenutelný pocit vědomí vlastního těla a nebude se již v budoucnu chtít této kůry snad ani vůbec vzdát.

Tuto speciální masáž a specifický následný pocit, který se posléze dostaví – není možné k žádnému jinému postupu či rozpoložení přirovnat. Pokud bychom se o to pokusili, pak bychom srovnávali nesrovnatelné.

Popis procedury

  • Dynamická masáž rukavicemi ze surového hedvábí
  • Suchou celotělovou masáž
  • Závěrečné vmasírování chladivého kokosového oleje do celého těla

Účinky masáže

  1. přírodní peelingový efekt bez narušení svrchní vrstvy pokožky
  2.  podporuje krevní a lymfatický systém
  3. léčí projevy celulitidy a předchází jejímu vzniku
  1.  napomáhá redukci váhy
  2. prohřívá a detoxikuje organismus
  3. dodává tělu energii (účinná zbraň proti jarní únavě a podzimním depresím)

Ceník

Délka masáže (detoxikační)30 minut490 Kč
Délka masáže (anticelulitidní)60 minut800 Kč

Ke každé této proceduře od nás dostanete SPECIÁLNÍ ÁYURVÉDSKÝ DETOXIKAČNÍ ČAJ.

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]