Zábal z mrtvého moře

Celotělový detoxikační bahenní zábal z mrtvého moře (DEAD SEA WRAPS).

Zpevňuje, zeštíhluje, obnovuje pevnost pokožky. Odvádí z těla toxiny a dodává kůži minerály.
Zábal na zpevnění pokožky nejenže zeštíhlují linii postavy, obnovují pevnost pokožky, ale také nasycují pokožku minerály. Tento přípravek obsahuje řasy Laminaria Digitata, které zlepšují oběh krve, urychlují procesy rychlejšího odvodu toxinů, zpevňují tkáně. Přítomnost mentolu v přípravku dává pocit svěžesti a lehkosti.

Bahenní zábaly z bahna Mrtvého moře (Dead Sea Wraps) je jedinečná procedura, která se používá již celá staletí se 100% bahnem z Mrtvého moře.

Bahenní zábal pomáhá i při únavě a přetížení organismu. Stres, únava, bolesti hlavy, bolesti zad jsou v dnešní rychlé a náročné době častým a nepříjemným problémem. Procedura s unikátním 100% bahnem z Mrtvého moře zregeneruje a zrelaxuje svaly, klouby a celý organismus. Pocítíte velmi příjemnou úlevu zároveň s přílivem energie a vitality. Jestliže trpíte akné, lupenkou či ekzémem, je pro vás toto bahno vynikajícím a lékaři ověřeným prostředkem v boji proti těmto kožním nemocem.

Zábal z mrtvého moře

Popis procedury

Peeling celého těla, včetně rukou, bříška, zad. Následuje komplet potření bahnem a zábal. Relaxace při hudbě, následná sprcha a krátká masáž kokosovým olejem. Jako „třešinku na dortu“ podáváme detoxikační čaj.

Video

Ceník

1 ošetření690 Kč
4 ošetření (aktivní detox)2 300 Kč
6 ošetření (intenzivní detox)2 900 Kč

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám