Akné

Akné

Acne vulgaris, běžně akné, je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže a nejčastější kožní onemocnění v pubertě. Akné má různé podoby. Během života postihne akné alespoň jednou 85 % lidí. Akné vzniká v důsledku uzavření vývodů mazových žláz, což způsobí jejich zanícení. Ucpání mazových žláz může způsobit vznik hlubokého zánětu, po které zůstávají i jizvy. Akné se nejčastěji objevuje na obličeji, a to zejména v T-zóně, ramenou, horní části hrudi a zádech. Příčiny akné mohou být hormonální nerovnováha, špatná strava a péče o kůži. Základem úspěšného boje s akné je každodenní důkladná péče o pleť. Ta spočívá především v dokonalém čištění pleti ráno a večer. Dalším důležitým hlediskem jsou správně zvolené čistící přípravky a vhodná kosmetika odpovídající danému typu pleti.

AknéPoradíme Vám s výběrem vhodného ošetření, ale i s produkty na domácí péči.

Produkty Mrtvého moře se zaměřují na problematickou pleť postiženou akné a mají speciálně sestavený program pro aknózní a problematickou pleť. Konkrétní kosmetikou pro péči o pleť s akné je  Bahenní mýdlo z Mrtvého moře (mud soap) a Čistící gel s minerály z Mrtvého moře, která díky podílu minerálů Mrtvého moře a dezinfekčním účinkům slané vody Mrtvého moře pleť ošetřují a správně čistí. Pleť s akné navíc vyživí a doplní o potřebné minerály. Chcete-li se  zbavit akné, doporučujeme aplikovat jednu z kúr z Mrtvého moře: Léčebný program u lehčích forem akné  nebo Léčebný program u těžších forem akné.

Ceník

Doba ošetření60 minut490 Kč
Doba ošetření90 minut650 Kč
4 ošetření4 x 90 minut1 990 Kč

Doporučujeme absolvovat 4 ošetření po dobu 90 minut.

Ošetření zahrnuje: očištění pleti, jemný peeling, aplikace detoxikační nebo parafínové masky, čištění pleti ultrazvukem, zklidňující péče, maska (výběr dle stavu pleti) závěrečná péče.

Veškeré produkty pro následnou domácí péči zakoupíte u nás ve studiu, poradíme Vám nejen s kosmetickými přípravky, ale doporučíme i produkty na vnitřní očistu těla (bylinné čaje a zelené potraviny – mladý ječmen, chllorela, mladá pšenice).

Akné na zádech a těle

Akné na  zadech se projevuje hlubšími vřídky a záněty mohou být daleko bolestivější než na obličeji. Akné na zádech postihuje častěji muže. Při léčbě akné na zádech aplikujeme detoxikační a hojivé zábaly. K desinfekci pokožky přispějí léčebné koupele s rašelinou nebo himalájskou solí. Veškeré produkty jsou k zakoupení v našem studiu.

Ceník

Doba ošetření60 minut550 Kč

Ošetření zahrnuje: očištění pokožky, jemný peeling, povrchové mechanické čištění nezanícených ložisek, speciální detoxikační a léčivý zábal s rašelinou, závěrečná péče.

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]