Aromaterapie

Aromaterapie

Nobilis Tilia – tradice české aromaterapie

Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994.

Proč jsme si vybrali pro práci v našem studiu tuto značku?

  • Nobilis Tilia je výhradním držitelem oprávnění k užívání Pí-technologie pro výrobu kosmetiky a zavádí originální kosmetické postupy založené na vědeckých poznatcích, jako je například enzymatická regenerace či ošetření Aroma Duo.
  • Živočišné suroviny a pokusy na zvířatech jsou z principu odmítány, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk.
  • Výrobky jsou bez syntetických a konzervačních látek, kdykoliv je to možné, většina výrobků jsou 100 % přírodní produkty a tam, kde je třeba použít konzervaci, byl vyvinut speciální šetrný konzervační systém.
  • Maximálně jsou využívány suroviny z ekologického zemědělství (BIO), dokladem je stále se rozšiřující škála BIO éterických a rostlinných olejů.

Nobilis TiliaSpolečnost Nobilis Tilia s. r. o. je členem Unie kosmetiček a Asociace českých aromaterapeutů. Výrobky značky Nobilis Tilia jsou Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou.

Jak u nás probíhá ošetření

Po konzultaci s klientkou, kdy zjistíme jakou má pleť, zda nemá alergie, jestli chce pouze relaxovat nebo řešit nějaký problém. Následně si vybereme vhodné kosmetické přípravky, olejíčky a vůně do aromalampy. I čichový vjem je pro relaxaci velmi důležitý. U aromaterapie obzvlášť. Vdechování vůní éterických olejů je ovlivňováno rovněž psychické rozpoložení.

Aroma masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje

K masáži se používá směs kvalitních BIO rostlinných olejů, jako je mandlový, sezamový, jojobový, spolu s éterickými oleji, podle typu pleti. Oleje prostupují hluboko do pokožky a regenerují ji. Aroma masáž obličeje, dekoltu a šíje je velice příjemná a omlazující masáž. Příjemné dotyky, vůně, příjemná hudba Vám dají zapomenout na denní starosti a zavedou Vás do stavu uvolnění, relaxace a odpočinku.

Popis procedury

Aromaterapeutické ošetření obličeje, krku, dekoltu, šíje a následná aplikace pleťové masky a její působení (odlíčení hydrofilním olejem (dle typu pleti), gomáž nebo jemný peeling, masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje aroma olejíčkem dle typu pleti) následná pleťová maska. Délka ošetření trvá 60 minut.

Aromaterapeutické ošetření obličeje, krku, dekoltu, šíje a následná masáž hlavy a rukou, pleťová maska (odlíčení hydrofilním olejem (dle typu pleti), gomáž nebo jemný peeling, masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje aroma olejíčkem dle typu pleti, jemná masáž hlavy bez použití oleje, masáž rukou až po konečky prstů s působením aroma oleje) následná pleťová maska. Délka ošetření trvá 90 minut.

Ceník

Délka ošetření60 minut690 Kč
Délka ošetření90 minut890 Kč

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám