Masáž vonnou svíčkou

Nevšední relaxační zážitek

Candella massage je originální relaxační masáž s aromaterapií, která se provádí speciálními relaxačními hmaty a vonnou masážní svíčkou.Spočívá v masáži těla zahřátým olejem z této aromatické svíčky. Její jedinečnost nespočívá nejen v netradičním využití, ale především v čistě přírodním složení a výběru kvalitních surovin. Masážní svíčky jsou složeny z pravého včelího vosku a éterických olejů té nejvyšší kvality. Masážní svíčky neobsahují minerální oleje, konzervanty, GMO složky a umělé parfemace. Působí na bázi hluboké aromaterapie, dokonalý pocit uvolnění a pohody. Výsledný efekt je okamžitě viditelný, pleť je jemná a vyživená a hydratovaná. Pokožka získává kouzelně hedvábný povrch. Masáž touto technikou obsahuje masírování šíje, zad, rukou a dolních končetin zezadu a zábal. Celková délka masáže je 60 minut včetně zábalu. Vzhledem k účinkům masáže můžete být malátní a ospalí. Proto je vhodné si pro Candella massage zvolit takový čas, kdy můžete už po zbytek dne být v klidovém režimu.

Candella massage jsou hypoalergenní, jsou tedy vhodné i pro alergiky. Exklusivní vůně zvýší potěšení a efekt masáže, vytvoří nádhernou atmosféru. Masáže jsou k dispozici ve čtyřech vonných verzích, které odpovídají čtyřem elementům ze znamení zvěrokruhu: voda, vzduch, oheň a země.

Používané techniky

Vybereme vhodnou svíčku (dle znamení zvěrokruhu klienta). Po rozehřátí nalijeme přes svou ruku na tělo klienta a provedeme masáž.

Aktivní přísady

  • mandlový olej
  • bambucké máslo
  • kokosový olej
  • směs éterických olejů

Ceník

Délka masáže60 minut800 Kč

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]