Výživové poradenství a KetoDiet

Jsme certifikovaný partner KETO DIET – jediný v Olomouci.

Všechny produkty KETO DIET zakoupíte u nás ve studiu za ceny jako v e-shopu. Případná konzultace je zdarma po předchozí tel. domluvě termínu.
Společně s našimi procedurami se nám podařilo vytvořit velice účinný program formování postavy a zároveň redukce váhy, který nemá obdoby.

Zhubnout s proteinovou dietou KetoDiet není vůbec složité. Ba naopak. KetoDiet je ryze česká značka osvědčené proteinové diety pro ženy i muže, která byla navržena pro rychlé, efektivní a bezpečné hubnutí. Základem jsou chutná, vyvážená proteinová jídla a nápoje, obohacené o vitamíny, minerály a tělu prospěšné Omega 3,6. Celý dietní plán proteinové diety KetoDiet – nově se také používá místo „proteinová“ název ketonová dieta, či jen zkráceně ketodieta – se skládá ze 3 navazujících kroků, v průběhu kterých zhubnete, pozvolna se vrátíte k běžnému, racionálnímu jídelníčku, naučíte se pravidelnosti v jídle i pití a nakonec svou hmotnost také stabilizujete. Po celou dobu trvání proteinové diety vám budou maximálně k dispozici naši odborní poradci, kteří vás podpoří a poradí ve chvíli, kdy si nebudete vědět rady, a to zcela ZDARMA.

KetoDiet - Jana Paulová

Výhody KetoDiet

 1. rychlý a trvalý úbytek váhy *
 2. 5 vyvážených jídel denně (vč. potřebných vitamínů a minerálů)
 3. hubnete jen tuky – svaly jsou chráněny dodanými proteiny
 4. snadná příprava/příjemná chuť
 5. nemusíte počítat kalorie
 6. nebudete mít pocit hladu
 7. plně nahrazuje běžná jídla
 8. online výživové poradenství ZDARMA
 1. praktická aplikace WeightWatch
 2. zvýšený pocit dobré nálady (tzv. „well being“)
 3. minimální riziko JO-JO EFEKTU
 4. dlouhodobě stabilizovaná váha (pokud dodržíte jednotlivé kroky KetoDiet)
 5. program KetoDiet schválen pro použití v rámci celé EU

* očekávat můžete 5-10 kg za měsíc v 1. kroku. V závislosti na počáteční nadváze a dodržování uváděných pravidel.

KetoDiet

Program proteinové diety KetoDiet má za cíl přivést člověka ke zdravému a aktivnímu způsobu života s pravidelnou a vyváženou stravou, především se zvýšeným přísunem zeleniny a zeleninových jídel.
Z vlastní zkušenosti víme, že hubnutí není snadné, a proto se budeme snažit vás co nejvíce podpořit.

Proteinová dieta

Proteinovou dietu už není v dnešní době potřeba příliš představovat, protože se stala velmi oblíbeným pomocníkem pro redukci nadváhy i v České republice. Možná ale nevíte, kdy tento účinný typ diety vznikl a zajímá vás v detailu, jak funguje.

Proteinová dieta, jinak také bílkovinná dieta, ketogenní dieta a nově také zkráceně ketodieta, je založena na konceptu tzv. PSMF – Protein Sparing Modified Fast („proteiny šetřící modifikovaný půst“), který poprvé popsal profesor G. Blackburn (Harvardská univerzita, USA) již v roce 1974. Koncept PSMF je vcelku jednoduchý – snížením příjmu sacharidů (pod 50 g/den)  i tuků a současným zvýšením příjmu bílkovin dochází ke spalování uložených tuků a zároveň se ochrání svalová hmota.

Ke spalování tuků dochází v momentě, kdy není dostupný primární zdroj energie, kterým jsou právě sacharidy (tedy cukry a škroby). V průběhu spalování tuků jsou produkovány tzv. ketolátky, které se z těla ven odplavují močí. Celkově tento stav nazýváme ketózou, a je tělu přirozenou reakcí na snížení přísunu sacharidů. K nástupu ketózy dochází obvykle 3-4 den diety a tuto změnu snadno poznáte – přestanete mít pocit hladu a průběh diety vám začne být příjemný (cítíte pocit tzv. „well being“, tedy dobré až euforické nálady). Ketózu si můžete jednoduše ověřit podle přítomnosti ketonů v moči pomocí indikačního papírku, který je běžně dostupný v lékárně.

Pozor, nenechte se zmást a nepleťte si ketózu s patologickým stavem, který se nazývá ketoacidóza, a který vzniká zcela jinak a jeho příčinou je nejčastěji nedostatek hormonu inzulínu u nemocných cukrovou (diabetem).

Účinky KetoDiet

 1. tělu jsou dodávány vysoce kvalitní bílkoviny
 2. sníží se příjem sacharidů a tuků
 3. zvýší se konzumace vybraných druhů zeleniny
 4. tělo spaluje uložené tuky
 1. svaly jsou ochráněny
 2. dostaví se pocit dobré nálady
 3. výrazně se sníží, nebo zcela zmizí pocit hladu

KetoDiet

3 kroky KetoDiet

3 kroky KetoDiet jsou opravdu velmi snadné a každý z nich má svá pravidla i opodstatnění. Budete jíst pravidelně 5x denně, dodržovat pitný režim a vaše nadbytečné kilogramy budou brzy minulostí. To nezní špatně, co vy na to?

Nejprve se bude váš jídelníček skládat téměř výhradně z proteinových jídel a nápojů KetoDiet, ale kdykoliv v průběhu dne si budete moct dopřát i vybrané druhy zeleniny. Postupně se vrátíte k běžné, vyvážené stravě a vychutnáte si každé jídlo. Budete totiž vědět, že vám nepřinese zpět tukové polštáře, kterých jste se zbavili.

To ale není vše! Provedeme vás každým krokem KetoDiet a budeme vám radit, nebo vás povzbuzovat, pokud si to budete vy sami přát.

KetoDiet

Jak dlouho budou jednotlivé kroky trvat

Všechny 3 kroky dietního programu proteinové diety KetoDiet mají stejnou délku, která se odvíjí od toho, kolik opravdu potřebujete zhubnout. Zde je přehled trvání každého jednotlivého kroku:

Při redukci do 8 kg – každý krok 2 týdny (celý dietní plán: 6 týdnů)
Při redukci od 8 do 15 kg – každý krok 3 týdny (celý dietní plán: 9 týdnů)
Při redukci nad 15 kg – každý krok 4 týdny (celý dietní plán: 12 týdnů)

Při dodržení 3 kroků KetoDiet

 1. uvidíte rychlé výsledky již po několika dnech
 2. získáte maximální podporu poradců KetoDiet
 3. naučíte se vybírat vhodná jídla
 1. užijete si průběh diety bez nervozity a hladu
 2. poznáte, že racionální jídelníček není žádná věda
 3. budete se cítit fit a nabití energií

Ceník

Viz www.ketodiet.cz 

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám