Masáž lávovými kameny

Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo, dochází tak k regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolestí. Vyrovnávají energii v těle, prohřívají ho, a tím napomáhají detoxikaci organismu. Teplem, které uvolňují pomáhají odstraňovat bloky na meridánech a energie je tak rozprouděna. Je stimulován krevní oběh i lymfatický systém.

Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z vulkanických kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly jsou uvolněny, rytmické hmaty tak navodí absolutní klid a harmonii.

Blahodárně působí na mysl masírovaného a perfektně uvolňuje ztuhlé svaly, které se po provedené masáži krásně prohřejí a uvolní. Jedná se o velice exkluzivní masáž, při které se využívá těch nejlepších olejů a masérských technik. Po provedené masáži se budete cítit dokonale uvolnění a připravení na další příjemné chvíle přicházejících dnů.

Při masáži horkými kameny se většinou využívají velice kvalitní lávové kameny a oleje. Nemálo z masírovaných popisuje, že navodit tak příjemné pocity při masáži dovede jen masáž horkými kameny. Právě proto je tak velice žádaná nejen po celém světě, ale i u nás.

Masáž horkými kameny je často spojována s Havají. Asi proto, že čedičové kameny, které jsou dnes u nás k masáži používány, z těchto ostrovů pocházejí. K masážím jsou vhodné tyto kameny pro svojí velkou tepelnou kapacitu, zadržují dlouho teplo, které následně pomalu uvolňují. Tato vlastnost je využívána na rozproudění energie v našem těle. Jsou zahřívány ve vodní lázni na teplotu 50 – 60 °C. Pro zvýšení účinku, ale také jako ochrana kůže se používají kvalitní přírodní aromatické oleje.

Teplo z kamenů pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, mírnit křeče, uvolňovat napětí kloubních pouzder a tím uleví od bolesti v kloubech. Reguluje trávení a zrychluje metabolismus, reguluje zadržování tekutin v těle, napomáhá k detoxikaci organismu. Účinky nejsou zanedbatelné ani z hlediska kosmetického, přírodní olej zvláčňuje pokožku, teplo otvírá póry. Tato masáž je doporučována při bolestech pohybového aparátu a k regeneraci organismu po sportovní zátěži. Teplo z kamenů a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl.

Účinky masáže

[su_row][su_column size=“1/2″]

 1. Stimuluje krevní oběh
 2. Hluboce relaxuje a harmonizuje
 3. Postupně prohřívá celé tělo

[/su_column] [su_column size=“1/2″]

 1. Pomáhá detoxikaci organismu
 2. Vyrovnává energii v těle
 3. Zklidňuje

[/su_column][/su_row]

Kontraindikace

[su_row][su_column size=“1/2″]

 • vysoký krevní tlak
 • srdeční onemocnění
 • nádorové onemocnění a poruchy mízního systému
 • křečové žíly
 • kožní infekce a otevřené rány

[/su_column] [su_column size=“1/2″]

 • sluneční popáleniny
 • cukrovka virové a infekční choroby
 • těhotenství
 • přecitlivělost na teplo

[/su_column][/su_row]

Ceník

Délka masáže60 minut890 Kč
Délka masáže90 minut1200 Kč

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]