Make up, líčení a proměny

Líčíte se rády, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěly líčit, ale nevíte jak na to? Rádi Vám poradíme od jednoduššího až po složité, moderní líčení.

Správné denní líčení  by mělo být lehké a přirozené. Velmi důležitý je podkladový make-up, který zakryje drobné nedostatky, ale v žádném případě nesmí být na denním světle znatelný.

Večerní líčení nebo líčení pro méně časté příležitosti (svatby, setkání, večírky atd.), by mělo být opravdu dokonalé líčení a může být o něco sytější než líčení denní. Důležité je sladit barvu líčení s barvou večerního oblečení. U svatebního líčení je důležité nevěstu co nejvíce rozjasnit, líčení musí být velmi jemné a něžné.

Nová dekorativní kosmetika v ČR

Denní líčení

Denní líčení je přirozené a lehké líčení, které se hodí pro každý den.

Večerní líčení

Večerní líčení je vhodné pro nevšední událost jako je návštěva divadla, slavnostní večere, večírek, různé oslavy, návštěva diskotéky apod. Toto líčení je výraznější než denní.

Plesové líčení

Při plesovém líčení, kromě technik klasického večerního líčení, používám pro zvýraznění slavnostního efektu kamínky (Swarovski) či třpytky. Toto líčení je vhodné doplnit semipermanentními řasami nebo řasami metodou Express, které vydrží  cca 14 dní.

U plesového líčení je možné si navíc objednat zkoušku předem.

Svatební líčení

Svatební líčení klade důraz na precizní propracování celého líčení, především make-upu, které oceníte i na svých svatebních fotografiích a přirozenosti nevěsty. Pro oživení očí lze použít kamínky (Swarovski), třpytky či perleť. Svatební líčení doporučuji doplnit řasami  metodou Express (neničí řasy, vydrží přibližně 14 dní). U svatebního líčení je nutná zkouška předem, kdy nalezneme takový typ líčení, který podtrhne váš typ osobnosti a který bude sladěn s vaším svatebním účesem i s vašimi svatebními šaty. Po dohodě je možná moje účast na celém vašem svatebním dni, kdy mohu průběžně vaše líčení oživovat.

Líčení svatebčanů

Líčení svatebčanů vychází z denního líčení, které podtrhuje přirozenost, ale zároveň slavnostnější ráz celého svatebního dne.

Foto make-up

Foto make-up, či chcete-li fotografické líčení, musí být velmi precizně propracovaný, aby splnil nároky profesionálního fotografování. Líčení je přizpůsobeno stylu a žánru fotografií.

Poradím Vám, jak správně pečovat o svou pleť. Vybereme s Vámi nejvhodnější barvy pro líčení a korekci Vašeho obličeje. Roztřídíme vhodná a nevhodná líčidla ve Vaší kosmetické tašce, kterou si můžete přinést. Dozvíte se, jak správně nakupovat dekorativní kosmetiku. Odnesete si šablonu s nákresem a popisem doporučeného líčení.

Kvalitní líčení vyžaduje i trvanlivost. Doporučujeme použít před použitím očních stínů fixační krém, který zachová delší a kvalitnější líčení stínů. Také zabraňuje zhuštění stínů v očních záhybech a předchází tak nechtěnému efektu.

Samotné nanesení fixačního krému oko projasní a také zvláční oční víčko. Přípravek obsahuje vitamíny A a E, které blahodárně působí na víčka. Příjemná konzistence, s mírně hnědým zabarvením, zaručí pohodlnou aplikaci.

Ne všichni klienti požadují výrazné líčené, proto je dobré mít po ruce řadu stínů obsahující převážně odstíny přírodních barev.

Ceník

Denní líčení500 Kč
Večerní líčení500 - 750 Kč
Svatební líčení900 Kč
Svatební líčení - zkouška300 Kč
Líčení svatebčanů450 Kč

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]