Depilace

V našem kosmetickém salonu provádíme depilace teplým voskem. Můžeme Vám nabídnout :

  • depilace obličejedepilace horního rtu, brady
  • depilace rukou a nohou
  • depilace podpaží, zad, hrudníku, břicha, hýždí, ale i prstů.

Depilací docílíme perfektně hladké pokožky bez zarůstajících chloupků. Hlavní výhodou depilace je rychlost a také fakt, že pravidelně depilované partie vydrží bez ochlupení déle a chloupky se postupně ztenčují a řídnou.

Depiléve je španělská firma, která patří k největším výrobcům depilačních vosků ve světě. Značka se prodává v 87 zemích a tyto TOP produkty jsou přítomny ve všech renomovaných salonech na celém světě.

Pracovat se značkou Depiléve v kosmetických salonech znamená prestiž, úspěch a kvalitu. Symbol vysoké kvality, který odlišuje tyto salony od jiných, levnějších a často nekvalitních produktů osloví stále více a více finálních zákazníků kosmetických salonů.

Depileve - Pearl Rosin

Depiléve

Tyto tradiční vosky mají velmi nízký bod tání, což umožňuje jejich opakované použití při zachování jejich vynikajících depilačních vlastností a jsou také příjemnější při aplikaci na kůži, jelikož „nepálí“. Základem je pryskyřice a včelí vosk, jehož vysoký obsah propůjčuje voskům pružnost a možnost aplikace v tenčích vrstvách, aniž by vosk popraskal při strhávání. Jsou také velmi šetrné k pokožce a depilace s nimi je méně bolestivá, proto jsou vhodné i na citlivá místa. Používají se bez depilačních pásek – stripů.

Vosk s mléčnými proteiny

Tento krémový vosk s mléčnými proteiny je vytvořen pro citlivou a náročnou pleť, která potřebuje i během depilace ochranu a hydrataci. Jeho regenerační a ochranné složky, stejně tak jako světlá barva a jemná vůně, dělají z depilace příjemný zážitek, udržují pleť zdravou a v dobré kondici.

Vosk chocogold

Blahodárné vlastnosti čokolády jsou známy po tisíce let. Její tonizační a hydratační vlastnosti jsou posíleny remineralizujícím účinkem zlata. Tento vosk zajišťuje perfektní depilační vlastnosti a zároveň maximálně respektuje a ochraňuje pokožku.

Ceník

Depilovaná částlýtkaod 350 Kč
Depilovaná částcelé nohyod 490 Kč
Depilovaná částtříslaod 350 Kč
Depilovaná částruceod 290 Kč
Depilovaná částpodpaží290 Kč
Depilovaná částhorní ret90 Kč
Depilovaná částbřicho a hrudníkod 490 Kč
Depilovaná částzádaod 490 Kč

Vyšší cena za depilaci se týká většinou mužů. Před i po depilaci používáme speciální přípravky na zpomalení růstu chloupků, zklidnění pokožky a proti zarůstání chloupků do pokožky.

Depileve

Doporučené rady

 1. Nechte chloupky narůst do délky 3-5 mm
 2. Máte-li na nohou zarostlé chloupky a suchou pokožku, před depilací si udělejte peeling. Chloupky neholte, protože zesilují, jsou ostré a pevnější

V den depilace – před depilací

 1. Nepoužívejte deodorant na podpaží
 2. Nemažte si tělo tělovým mlékem nebo výživným krémem

V den depilace – po depilaci

 1. Neopalujte se na slunci ani v soláriu
 2. Nechoďte do bazénu či na koupaliště
 3. Nepoužívejte deodorant na podpaží
 4. Nemažte si tělo tělovým mlékem nebo výživným krémem

Depilaci nedoporučujeme

 • máte bradavice
 • máte spálenou nebo poraněnou pokožku (jizvy)
 • máte rozšířené žíly
 • máte vystouplá mateřská znaménka

Depilace

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]