Sexy Lashes Express

Sexy Lashes Express

Nádherně prodloužené řasy nyní již za 45 minut! Exkluzivně nejrychlejší metoda prodloužení řas, která je navíc k nerozeznání od vašich pravých řas! Jediný rozdíl bude dokonalá délka, zamrkejte řasami a oslňte sexy pohledem! Vyzkoušejte tuto nejnovější metodu, jejímž výsledkem je naprosto přirozený, elegantní a svůdný vzhled!

Sexy Lashes ExpressTechnika Sexy Lashes Express nenahrazuje klasické 3D prodlužování řas, ale nabízí rychlejší a cenově dostupnější alternativu prodlužování řas. Express řasy jsou ideální pro klienty, kteří jsou pod časovým tlakem a chtějí  krásné řasy na kratší dobu, na zvláštní příležitosti, anebo jako úvod k prodlužování řas. Tyto řasy vydrží přibližně 2 – 3 týdny  a potom musí být profesionálně odstraněné a následně se mohou opět aplikovat. Pozor, nejedná se o trsy!

Prodlužování řas za přibližně 45 minut s trvanlivostí 2 – 3 týdny. Nabízí rychlejší a cenově dostupnější alternativu prodlužování řas. Při této technice lze aplikovat umělé řasy i na spodní řasy.

Sexy Lashes Express existují v různých barvách, tloušťkách a délkách. Také se dají ozdobit různými kamínky.

Sexy Lashes Express

Proč Sexy Lashes Express

  1. Aplikace vydrží  2-3 týdny, poté se řasy nedoplňují, ale odstraní se a udělají se nové
  2. Rychlá aplikace
  3. Efekt je výraznější než u klasického prodlužování řasa na řasu, použije se méně řas, ale silnějších a delších

Ceník

Nové řasy690 Kč
Odstranění řas100 Kč

Péče po prodloužení řas a jak se správně odličovat

Pro odlíčení doporučujeme speciální oční gelový odličovač bez oleje a glykolu. Nepoužívejte jej přímo na řasy, pouze na oční okolí. Prvních 24 hodin nesmí přijít řasy do kontaktu s vodou, párou a nadměrným teplem. Nepoužívejte voděodolnou řasenku a ani obyčejnou řasenku.

Sexy Lashes ExpressPokud chcete následně použít řasenku, používejte pouze speciální řasenku zakoupenou u Vaší designérky, a to vždy pouze od poloviny Vašich řas, aby nedošlo k poškození spojení mezi Vaší přírodní a prodlouženou řasou.

Odličujte se vždy vodou nebo odličovacími přípravky bez obsahu oleje. Řasy nenamáhejte mechanicky (netřete si oči, nepoužívejte kulmy a kleštičky na řasy). Po aplikaci se řasy již nesmí barvit nebo aplikovat trvalá. Po dvou až třech týdnech se objednejte k Vaší designérce na odstranění řas a následně na její opětovnou aplikaci.

Galerie

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]