Semipermanentní prodlužování řas

Semipermanentní prodlužování řas

Pomocí velmi kvalitních norkových řas Sexy lashes a Emporio lashes provádíme umělé prodlužování řas. Nejedná se o lepení trsů, ale aplikaci řasa na řasu. Při správné péči klientky, vydrží  prodloužené řasy stejně dlouho, jako cyklus vlastní řasy. Protože vlastní řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se 2 až 3 týdenní interval doplňování, aby řasy vypadaly stále plné. S umělými řasami Sexy lashes a Emporio Lashes se nemusíte obávat sportovních, extrémních či koupacích aktivit. Můžete do bazénu, sprchy i do moře na dovolené. Budete velmi sexy a řasenku můžete nechat doma.

Perfektní vzhled díky permanentnímu prodlužování řas. Nemusíte být dokonalé, můžete se k dokonalosti přiblížit. Získejte sexy pohled a mladistvý vzhled díky řasám Sexy lashes a Emporio lashes.

Semipermanentní prodlužování řas

Aplikace nového setu

Aplikace maximálního počtu řas (dle počtu přírodních řas 60 – 100 na každé oko). Při aplikaci jsou použity kvalitní kolagenové polštářky pro fixaci spodních řas. Každá zákaznice obdrží kartáček pro rozčesávání a úpravu řas. Délka aplikace je individuální v rozmezí 90 – 120 minut.

Doplnění řas

Doplnění je žádoucí cca po 2-3 týdnech. Dobu je možné prodlužovat správnou péčí. Délka aplikace je individuální cca 45-60 minut. Doplnění po více než 4 týdnech obvykle již nelze považovat za doplňování, ale za nový set.

Semipermanentní prodlužování řas

Zásady před aplikací řas

  • přijít s nenalíčenými řasami
  • 12 hodin před aplikací nenanášet na řasy nic s mastnou složkou
  • vyjmout kontaktní čočky

Zásady po aplikaci řas

  • 24 hodin se vyhnout kontaktu řas s vodou
  • doporučuje se spát první noc na zádech
  • vyhnout se vždy prostředkům s mastnou složkou
  • česat řasy kartáčkem, který zdarma dostanete po aplikaci

Ceník

Nový set1 200 Kč
Doplnění řas500 Kč
Odstranění řas200 - 300 Kč

V ceně je zahrnuto barvení a modelace obočí!

Můžeme Vám také nabídnout zdobení kamínky Swarovski, barevné a glitrové řasy. Hodí se pro různé slavnostní příležitosti.

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]