Švédská masáž

Balzám pro namožené svalstvo

Cílem švédské masáže je zvýšení průtoku kyslíku v krvi a uvolnění toxinů z těla. Využívá kombinaci léčebné masáže a různé způsoby tření a hnětení s hmaty a procvičováním svalů a kloubů. Švédská masáž zahrnuje použití rukou, předloktí a loktů v rychlejším tempu. Použitím švédské masáže dojde ke snížení stresu a uvolnění svalového napětí. Používá se hlavně na ošetření bolesti zad, namožených svalů a při potížích spojených se stresem. Masáž může být dle potřeby zaměřena buď na celé tělo nebo na jeho konkrétní části.

Švédská masáž je také zaměřena na detoxikaci tím, že zvyšuje rychlost, kterou buňky z těla odstraňují odpadní látky. Její základní předností je relaxační a uvolňující působení. S úspěchem ji využijete po velké fyzické zátěži, kdy uvolnění svalů a svalových úponů podpoří regeneraci organismu. Při masáži samotné dochází k aktivaci krevního oběhu a lymfatického systému. Zvýší se prokrvení a odvod odpadních látek z těla. To způsobuje nárůst samoozdravovacích procesů a podporu veškerých regenerativních procesů. Po absolvování masáže i při masáži samotné se obvykle člověk cítí velmi příjemně, jak po fyzické, tak po duševní stránce.

Švédská masáž je vhodná pro fyzicky aktivní klienty. Masáž vychází z různých starověkých masážních praktik a jejím autorem je švédský gymnasta Per Henrik Ling.

Účinky masáže

 1. Uvolňuje svalové napětí
 2. Odstraňuje únavu
 3. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 1. Udržuje tělesnou a duševní kondici
 2. Zpomaluje příznaky stárnutí pokožky

Kontraindikace

 • Akutní bolesti (ischias – ústřel)
 • Infekční, horečnaté a nádorové onemocnění
 • Kožní onemocnění
 • Drobná poranění kůže (odřeniny)
 • Pooperační rány
 • Těhotenství
 • Křečové žíly

Ceník

Délka masáže45 minut490 Kč
Délka masáže60 minut550 Kč

Chcete se nechat hýčkat? Napište nám

[contact-form-7 404 "Not Found"]